04/02/2011

Byla to fakt pecka! Zlatá pecka!

Dámy a pánové, byl to večer k pohledání. Taková slavnost, tolik lidí a vytříbené zábavy! A o čem že to mluvíme? No přece o včerejším předávání kreativních cen Zlatá pecka

Pořadatelé 16. ročníku se vytáhli. Našli si útulný plácek přímo v centru Prahy, u slavné Novotného lávky, s interiéry skoro jako od císařpána. Samotné předávání, na kterém se sešla vybraná společnost ze všech koutů města a dokonce i několik přespolních, se neslo ve slavnostním duchu. Nominovaní ve všech cca 20 kategoriích se nervózně potili na polstrovaných židlích a naoko přáli úspěch i svým soupeřům. Naštěstí moderátorka celého večera, Iva Pazderková, je zbytečně nenapínala a rozdávala ceny tak svižně, že někdy bylo těžké říct kdo, proč a za co dostává svou pecku. Ale zatleskalo se každému a nějak jsme se všichni podělili – o ceny i o šunku na rautu. No a pak už byl konec. Jen zástupy gratulantů dál a dál blahopřály vítězům a tiše si slibovaly, že příště budou na jejich místě oni, tak jak to na podobných večerech bývá.

I my jsme dostali ocenění. Nebyla to úplně taková pecka, jakou dostali všichni ostatní, ale vážíme si jí možná mnohem víc. Získali jsme totiž ocenění od Digitálních agentur, od naší nejhorší a nejobávanější konkurence, a to za kampaň Jdu svou cestou pro Český rozhlas. Jejich uznání nás opravdu potěšilo. Cenu jsme si měli vyzvednout na tomto slavnostním předávání, ale nějak to nevyšlo. Prý nám ji pošlou do 14 dní. Doufáme, že ne e-mailem. Digitál je digitál, máme ho rádi, ale přece jen budeme radši, když nám na poličce bude padat prach na kovovou sošku, než na vytištěný e-mail.

Tak to byla Zlatá pecka. Ještě teď si vyčesáváme hvězdný prach z vlasů, ale už teď se těšíme na další ročník!

No comments: