15/06/2012

Nydrle Dnes #24

Protože Lenka jela na výlet do Španěl vypadlo číslo 23. Na druhou stranu z Nydrle schránky vypadla pohlednice shodou okolností také ze Španěl. Náhoda?

Lenksy navštívila  exNydrle  Danu Es, jejíž blog Myokard možná už pěkně dlouho sledujete. 
Kdo je fanoušek, ať klikne!
Postupně pilujeme kampaň pro GE Money Bank, která je jedním z hlavních sponzorů Českého národního týmu na letní olympiádě v Londýně. Připravili jsme pro ně dvě kampaně.
Tým, který dlouhé měsíce pracoval na tomto projektu. Poznáte je?

Tou první je jednoduchá spotřebitelská soutěž s platebními kartami se speciálním designem české národní vlajky, bez které se správný fanoušek sportu prostě neobejde. Více najdete na www.fandetesnami.cz/soutez. Hraje se celkem o čtyři VIP zájezdy na olympiádu pro dva, takže zvažte svou účast.
Druhá soutěž, o poznání náročnější a krásnější, je zastřešená kampaní Fanděte s námi, která navazuje na předchozí kampaně GE Money Bank. Na stránkách www.fandetesnami.cz si můžete vytvořit svého fanouška a zapojit se do velkého pochodu na londýnskou olympiádu. Pochod už minul Prahu, teď mašíruje Frankfurtem a brzy vtrhne i do dalších měst. Cestou můžete tříbit svůj styl ve třech fanouškovských disciplínách, například Lov suvenýrů, a sbírat tak body, ocenění nebo rovnou oboje a posouvat se v pochodu na přednější místa. Fanoušek, který do Londýna dorazí jako první a prokáže tak, že je bezkonkurenčně nejlepší ze všech a že se bez něj na olympiádě prostě neobejdou, vyhrává další VIP zájezd do Londýna pro dva. 
Disciplíny můžete nezávazně trénovat i na několika pobočkách po celé republice, ve kterých jsme instalovali interaktivní výlohy. Dalším kanálem je Facebook, kde najdete různé novinky kolem soutěže a olympiády samotné. Ty připravujeme společně s redaktorem z iDnes. Takže se laskavě zapojte a fanděte s námi!

Fanděte s námi a připojte se do pochodu fanoušků do Londýna.
Young Lions v Cannes
V pátek vyráží Ondřej a Lenka na festival do Cannes. V průběhu příštích dní se proto můžete těšit na podrobnější zprávy z cesty, přednášek, seminářů, barů, pláží, parků a tak. Je to naše poprvé, tak doufáme, že to nebude moc bolet a že se nespálíme.

Všichni se s námi začali loučit slovy: "Potkáme se na pláži." OK!
Run, admen, run!
Chceme uspořádat velký běžecký challenge. Začněte trénovat, protože jak bylo řečeno v předchozí větě, bude to „velké“. Víc se dozvíte brzy.

No comments: