03/11/2017

Poledne. Pauza na oběh


Úder dvanácté hodiny polední u nás v nydrle dělí tým zpravidla na dvě skupiny. První odchází na šťavnatý oběd do některého z místních podniků, druhá dává přednost koupeli ve vlastní šťávě a vyráží na oběh přilehlých kopců. 

Kdo je kdo a jak se žije sportoholikům v nydrle?

Když budete procházet prostorem našich kanceláří a zaostříte na stoly plus jejích bezprostřední okolí, neuvidíte jen pracoviště s kompy a monitory. Při důkladném ohledání pracovních míst najdete u nejednoho nydrle člověka stopy, podle kterých hned uhádnete, jakému sportu se ve volných chvílích věnuje. A nejen ve volných chvílích. Tu běžecké boty, sušící se ručník, jinde luftující boxerské rukavice nebo odpočívající jógamatky.

Sport je prostě skvělá věc a nás v nydrle hodně spojuje. Závodíme spolu, jezdíme na sportovní dovolené a víkendy, motivujeme se a jeden druhému dodáváme pohon ve chvílích únavy nebo lenivosti. Napříč agenturou jsou sportovní tahouni a nadšenci, kteří kolem sebe nabalují další a další lidi, a tak nám tu vznikají různé tábory, do kterých vás teď necháme nahlédnout.

Běhny versus lezci
Čau běhno! Tak kolik? To je takový obvyklý pozdrav mezi lidmi početné běžecké skupiny nydrle. Častují se jím ti, kteří se vždy v době obědové pauzy rozprchnou ven, a zatímco si jejich kolegové dávají svíčkovou se šesti, oni svých šest nahání v běžeckých overalech cestou na Petřín.

Běžecký peleton je opravdu velký. V jeho čele je bezesporu Roman Grulich, který se aktivně věnuje terénním běhům a závod pro něho začíná až tak na stém kilometru některého z vysokohorských trailových maratonů. Daleko za Romanem je vidět i zbytek skupiny. Pavla Nýdrle, Kristina Hartman, Jana Palajíčková, Honza Svoboda, Marko Rumpli, Jirka Cichý, Karel Koupil, Katka Obrazová, Bára Šuffnerová a další. Všichni běžíme z plných sil a svými sportovními výsledky neváháme plnit feedy oblíbených trekovacích aplikací.Všichni běháme pro pěkný fotky, ne?
Kristina Hartman, head of social media


 


Každý rok jsou dvě velké události, na které vyrážíme společně. Tou první je pražský maraton a tou druhou maratonský běh okolo jezera Lago di Garda, kde se kromě maratonu běží závody také na 30 a 15 kilometrů. I letos v říjnu jsme si připsali účast a proběhli se v dechberoucím prostředí na trati, na které se místo vody a proteinových tyčinek podává běžcům tyrolský špek a prosecco. Prostě stile italiano, mrkejte na to…

Lezba dnes? 
Pro tentokrát to není otázka hozená na kolegyni se záměrem zjistit její aktuální sexuální preference, ale interní facebooková skupina a signál, kterým se v nydrle svolává další parta. V létě se nám tu totiž ve velkém rozmohlo horolezení a lezení na umělé stěně

Doslova nám sem vlezlo odvedle, od Zuzky Bergrové z Go.Directu. Katka ObrazováVojta Růta, Roman Grulich a holky ze SoMe týmu Danča Kultová a Zuzka Soudská s koncem pracovní doby zacinkají karabinami a už se za nimi práší ve smíchovské lezecké hale. Nevěřili byste, jak dokáže po třech hodinách boje s chyty, lanem a prezkami potěšit obyčejný párek v rohlíku zalitý velkou desítkou…
   


Tyčky, hřiště, jiné koníčky a namasté
Běžecké tretry a lana nejsou ale všechno, s čím se v nydrle setkáte. Máme tu i další sporťáky a sporťačky. Bára Šuffnerová se kromě běhu oddala sportu na tyči, tanci pole dance, vždy usměvavá Jana Palajíčková se zase za zdmi naší agentury mění v lakrosovou královnu, kdy na hřištích předává své zkušenosti z reprezentace novým hráčkám ženského lakrosu.

Svou láskou k lodím a koním se pro změnu netají Dominik Dvořák z awSOME crew, jak si social media tým přezdívá od doby, kdy s Dominikem podnikl svou první polo pracovní plavbu podél italských a chorvatských břehů. Podívejte, jak se jim plachtilo.Abychom nebyli mimo hru na žádném sportovním poli, pochopitelně cvičíme i dnes tolik populární jógu. Byl by to totiž hřích na ni každé pondělí ráno nevyrazit, když ji máme hned u nosu, přímo v ateliéru u holek z Cartelu. Není prostě lepší způsob než začít nový pracovní týden pořádným protažením těla s naší ex-kolegyní, lektorkou Danou Mackovou, a zkoncentrovat se její hodině na sportovní výkony příštích dní.

A co zítra vlastně? Lezeme, běžíme nebo…?

Katka Obrazová,
copywriter

No comments: