02/05/2012

Nydrle News #18

Novinek je pořád dost. Sami nevíme, kde nám kurzor stojí, proto jsme se rozhodli zavést víceméně pravidelnou rubriku, ve které shrneme dění celého týdne, a která se pokaždé bude jmenovat jinak, abychom vás drželi v bdělosti. Číslování odpovídá týdnům v roce, agenturní materiály přístupné až po dosažení plnoletosti označujeme jinak.
  
Vláďa
Máme nového kodéra Vláďu, který nám o sobě exkluzivně prozradil, že se jmenuje Vláďa a že je kodér. Těšíme se na další pikantní detaily!

Slevín
Spustili jsme novou kampaň pro portál Slevín, který se chce v nadcházející sezóně zaměřit na promo cenově výhodných pobytů. Pohráli jsme si s myšlenkou, že zájezdy na Slevin.cz jsou tak levné, že doma nezůstane nikdo. Už máte vybranou svou dovolenou? Nezapomeňte, že poslední zhasíná! Naši práci můžete vidět v ulicích na LCD a slyšet v rádiích.

Young Lions
Zatím jsme se tady také nepochlubili zlatem v kategorii Cyber na letošních Young Lions. Lenka neměla čas chlubit se vlastním peřím, je to skromná dívka, která tráví volný čas četbou a týráním slimáků. Spolu s Ondřejem vzkazují, že se těší do Cannes a že určitě něco přivezou, minimálně bagety a víno.

Hills app
V rámci naší spolupráce s Grey Healthcare Group jsme vypustili do digitálního éteru aplikaci na podporu prodeje speciální kloubní výživy značky Hills. Díky nám mohou prodejci před zákazníky vesele rozhýbávat průřezy zvířecích kloubů a šlach, ukazovat pomocí tahátek a mačkátek, jak vše funguje nebo kolik to stojí. Ukončili jsme tak pro Hills éru zastarávajících a distribučně náročných letáků, na kterých si beztak  nemůžete rozhýbat ani jediný zvířecí kloub.

Bball turnaj
Sluníčko svítí, plánujeme si jít zahrát basket. Někam ven, nejspíš na Letnou nebo na Folimanku. Kdybyste se někdo chtěl přidat, seznámit se nebo nám dát jednu hravou do žeber, dejte vědět!

Kampaň Poslední zhasíná pro portál Slevín.

Lnk a On, exempláře lva zlatohřívého.


No comments: