23/11/2010

Tak se přiznejte, kdo z vás otevřel Zlatý trezor?

Skoro to vypadá, že Českou republiku minulý měsíc zachvátily útoky vykradačů bezpečnostních schránek. Je to báječná zpráva, zaznamenali jsme krásných 340 000 pokusů o otevření trezoru ze všech možných koutů internetu. Ale nemusíte se strachovat, nikdo nepřekročil zákon ani o jediný pixel.

K otevření trezoru nebylo třeba znát praktiky zkušených kasařů. Stačilo tipnout správný moment, kdy se dvířka sejfu pootevřou každému, kdo vloží své základní osobní údaje a zkusí zámek. Všichni uživatelé měli stejnou šanci, ale jen někteří tu správnou míru štěstí. Pouze 100 z nich totiž trefilo ten správný okamžik a sejf jim vydal jeden ze svých pokladů: iPhone čtvrté generace. To není špatný úlovek!

Soutěž Zlatý trezor pořádaly Zlaté Stránky.cz, které tak chtěly představit nové rozhraní pro listování jejich katalogem v mobilu. Projekt jsme realizovali společně s agenturou Hullabaloo, která dodala nápad a grafický styl. Náš podíl je především v samotném provedení. Spolupráce se vydařila, co myslíte?No comments: